profesyonel
 teknik hizmetler
  • biyomedikal
  • iletişim

BİYOMEDİKAL HİZMETLER

Kendi branşımızda marka ve model gözetmeksizin her marka medikal cihazın onarımı uzmanlarımız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Ayrıca tıbbi cihaz bakım anlaşmaları sayesinde , periyodik bakımlarımızla cihazlarınızı güvence altına alıyoruz.Bakım anlaşması olan hastanelerden servis ücreti talep edilmez ve cihaz onarımlarında kalibrasyonlar ücretsiz yapılır.

Şirketimiz anlaşmalı olmayan devlet hastanelerine bakım onarım kalibrasyon hizmeti vermemektedir..

Servisimizde onarımı yapılan bütün cihazlar sonrasında mutlaka kalibrasyon yapılır.Kalibrasyondan tam olarak geçmiş olan cihazlar , teknik servis ve kalibrasyon raporlarıyla birlikte cihazla birlikte gönderilir.Servisimiz profesyonel alt yapı ve uzman kadromuzla medikal cihazların elektronik kartlarının onarımını gerçekleştirmektedir.Deforme olmuş kartların orjinal şekilde yeniden yapılmasıyla ilgili her türlü donanıma sahibiz.Ayrıca cihazlarınıza uygun besleme kartları , güç kaynakları , adaptör , prob , ara kablo vb. sistemlerin isteğe ve ihtiyaca uygun olarak tasarım ve modifiyesini yapmaktayız.

Anlaşmamız olan hastanelerimize 7/24 teknik servis desteği sağlamaktayız.Servislere gitmiş ama onarımı yapılamamış olan cihazlarınızı mutlaka bizlere danışın.

BAKIM ONARIM HİZMETLERİMİZ

Hastabaşı monitörleri tamiri

Ekg cihazı tamiri

Defibrilatör tamiri

Elektrokoter tamiri

Fetal Monitör ( Nst cihazı ) tamiri

Küvöz - Transport Küvöz tamiri

Pulseoksimetre tamiri

Ventilatör (suni solunum cihazı) tamiri

Radyan ısıtıcı (açık yatak ) tamiri

Ameliyat lambaları tamiri

Cerrahi aspiratör - Vakum tamiri

Fototerapi cihazları tamiri

Laboratuvar santrifüj cihazı tamiri

Listemizde yer almayan  cihaz ve kartlarla ilgili arayınız.

 

       kalibrasyon